Filmový festival Expediční kamera opět pomáhal

Světově proslulý ultraběžec a skialpinista Kiliana Jornet, cykloexpedice přes Himálaj s humanitárním poselstvím, první highline projekty na Islandu, přeplavba oceánu na veslici nebo super přednáška o Indonésii v podání Míry Novosvětského. To vše a mnohem více bylo vidět na 4. ročníku festivalu Expediční kamera 20. března v kině Luník.

Jak je již zvykem, celý výtěžek festivalu byl věnován dětským oddílům Šotek a Kadet, které byly zároveň spolupořadateli akce. Díky sponzorům a více než 150 spokojeným návštěvníkům se podařilo vybrat krásných 25 000 Kč! Proto patří velké poděkování návštěvníkům a také sponzorům: Saar Gummi Czech s.r.o., INS atelier s.r.o., Primátor, trička Redpeak, Květinářství Slunečnice, Mobilesoft, kemp Brodský, noviny Echo a také Náchodskému SWINGU. Dále děkujeme městu Č. Kostelec a jeho kulturnímu středisku, které významnou měrou přispělo k úspěšnému průběhu festivalu.

A co ještě napsat na závěr? Snad jen to, že již nyní se můžete těšit na 5. ročník Expediční kamery u nás, která se bude opět konat v březnu 2016. A pokud se chcete setkat dříve, těšte se na SNOW film fest, který se bude konat na podzim letošního roku...:-)