Filmový festival Expediční kamera nabídl skvělé filmy a opět pomáhal

Nezkrotná řeka, moudrost indiánů, podzim horolezeckého života nebo parkour na střechách mrakodrapů. To je je malý výčet toho, co nabídl 8. ročník festivalu Expediční kamera v Červeném Kostelci, který se uskutečnil 16. 3. v kině Luník. 

Festival také tradičně pomáhal dětským spolkům Kadet a Šotek, kteří jsou zároveň spolupořadateli celého festivalu. Díky sponzorům a téměř 200 návštěvníkům se podařilo vybrat téměř 27 000 Kč! Velké poděkování proto patří návštěvníkům festivalu, kteří pravidelně festival navštěvuji. Poděkování patří i sponzorům celého festivalu: Saar Gummi Czech s.r.o., INS atelier s.r.o., pivovar Primátor, Květinářství Slunečnice, kemp Brodský a outdoorovým značkám trička Redpeak, OK sport a Pinguin. Velké poděkování patří také za cestopisnou přednášku Jaroslavu Resslovi a také parkuristům Janu Jenkovi a Lukáši Kuldovi. 

Již nyní se můžete těšit na příští ročník Expediční kamery, která se uskuteční v březnu 2019. Pro nedočkavce máme přichystaný Snow film fest, který se uskuteční již tradičně na podzim v kempu Brodský.