9. ročník Filmového festivalu Expediční kamera pobavil a navíc opět pomáhal

Výpravy do nitra džungle i pouště, neuvěřitelné výkony na skalách, plavby přes oceány i po divokých řekách. To je jen malý výčet toho, co nabídl 9. ročník festivalu Expediční kamera v Červeném Kostelci, který se uskutečnil 15. 3. v kině Luník. 
Festival také tradičně pomáhal dětským spolkům Kadet a Šotek, kteří jsou zároveň spolupořadateli celého festivalu. Díky sponzorům a téměř 200 návštěvníkům se podařilo vybrat přes 28 000 Kč! Velké poděkování proto patří návštěvníkům festivalu, kteří pravidelně festival navštěvuji. Poděkování patří i sponzorům celého festivalu: Saar Gummi Czech s.r.o., INS atelier s.r.o., pivovar Primátor, Květinářství Slunečnice, kemp Brodský a outdoorovým značkám trička Redpeak a Pinguin a za spolupráci kinu Luník. Obrovské poděkování patří také parkuristům Janu Jenkovi a Lukáši Kuldovi, kteří nám letos představil jejich třítýdenní cestu po Peru, která se uskutečnila v rámci projektu JUMP N TRAVEL.
Již nyní se můžete těšit na příští, již desátý, ročník Expediční kamery, která se uskuteční v březnu 2020. Pro nedočkavce máme přichystaný Snow film fest, který se uskuteční již tradičně na podzim v kempu Brodský. 

Všem výše uvedeným moc děkují Vaši Šotci a Kadeti